Close

Narożnik Loris

Od kwietnia we wszystkich sklepach meblowych Abra w całej Polsce klienci znajdą nowoczesny i niezwykle wygodny narożnik LORIS – w modnej obecnie pastelowej kolorystyce, która znakomicie pasuje do wielu aranżacji salonu. Producentem jest firma SAGAN z Kępna.

sofa 2

Loris to mebel dla osób ceniących sobie prawdziwy komfort –który zapewniony jest poprzez udane połączenie sprężyny falistej, pianki i puszystej włókniny, duże wygodne poduszki oraz obustronny, ruchomy podłokietnik, który za pomocą trójstopniowych automatów zmienia swoje położenie w trzech różnych pozycjach.

Innym atutem Loris jest wyjątkowa funkcjonalność – duży pojemnik na pościel czy możliwość zmiany ułożenia lewo- lub prawostronnego. Rozkładanie narożnika ułatwia zamontowany automat skokowy, co pozwala na uzyskanie powierzchni wystarczającej do wygodnego spania o wymiarach: 197 na 128 cm.

Mebel dostępny w tkaninie szenila Hugo, z niklowanymi nóżkami. Klienci Abry mają również możliwość nabycia narożnika w innym kolorze i tkaninach na indywidualnie zamówienie w każdym salonie Abry. Mebel dostępny wyłącznie dla klientów sklepów meblowych Abra – od kwietnia w całej Polsce.

Producent: P.P.H. „SAGAN” Sp. z o.o. z Kępna. Więcej zdjęć na stronie biura prasowego www.abra-meble.pl.