Close
Fotel biurowy Ergomax Enjoy - siatka

Bezpieczeństwo i wygoda – fotel biurowy

Przeglądając strony internetowe czy sklepy stacjonarne firm meblowych natkniemy się na bardzo dużą, różnorodną ofertę wyboru foteli biurowych. Każdy z nas chce taki fotel biurowy kupić, aby jego biuro lepiej się prezentowało i posiadać wygodne oraz komfortowe dla jego pleców miejsce do siedzenia. Dlatego jest kilka elementów, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie takiego fotela.

Należy na początku zobaczyć, jak wykonane zostało oparcie, które poleca się, aby było ergonomiczne wyprofilowane do naturalnego kształtu budowy anatomicznej naszych pleców, niektóre firmy do swojej oferty wprowadziły specjalne fotele, dla osób ze schorzeniami kręgosłupa. Takie fotele posiadają specjalne atesty. Siedzisko naszego fotela powinno być płaskie, dosyć miękkie, pozbawione ostrych rogów, najlepiej będzie, kiedy sami usiądziemy i zdecydujemy czy jest nam wygodnie.

Fotel obrotowy posiada, jak wskazuje nazwa, funkcję obracania się, ważne jest przyjrzeć się także kółkom jezdnym, aby wybrać odpowiednie do naszej podłogi. Musimy także wybrać materiał, z którego wykonane będą obicia, naturalna skóra charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością i komfortem używania takiego fotela, sztuczna skóra charakteryzuje się dobrym stosunkiem ceny do możliwości, fotele biurowe produkowane z siatki imponują ciekawym designem, możliwością indywidualnego wyboru kolorów i lekkością konstrukcji wykonania. Wybierzmy fotel, który zapewni nam zdrowie oraz przyjemność z podejmowania długiej pracy.

Fotel biurowy Ergomax Enjoy - siatka